Son Haberler
Anasayfa / Logo Tiger 3 / Go 3 / Logo Tiger 3 & Go 3 E-arşiv fatura iptal edilmesi

Logo Tiger 3 & Go 3 E-arşiv fatura iptal edilmesi

Hazırlanan E-arşiv faturalarının bir sonraki ayın 15’ine kadar Gelir idaresine gönderilmeden önce iptal edilebilmesiyle ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Öncelikle E-arşiv faturası LOGO connect üzerinden sunucuya gönderilmeden önce değiştrime çıkarma işlemlerinin yapılabildiğiniz söylemeliyiz.
  2. E-arşive faturasını Connect üzerinden sunucuya gönderdikten sonra iptal etmek istediğimizde ise; Tiger3 ya da Go3  uygulaması satış faturaları bölümünde faturanın üzerinde sağ mouse tuşu ile “iptal et” seçeneğini çalıştırmalıyız. Faturanın iptal edilebilmesi için sunucuya gönderildi konumunda değil rapor dosyasına yazıldı konumunda olması gerekiyor. Bunu sağlayabilmek için LOGO connect’te fatura üzerinde sağ click durum sorgulama dememiz yeterli.
  3. ERP tarafında faturayı iptal ettikten sonra Logo connect uygulamasında E-arşiv gönder bölümü açmamız gerekiyor. E-arşiv filtreleri bölümünde iptal durumunu “iptal edilmiş” olarak seçmeyi unutmayalım. Sonrasında e-arşiv gönderir gibi, ekrana gelecek olarak İptal kaydına ilişkin satırın “hazırla- paketle- gönder” aşamalarını bitirmemiz gerekiyor.
Wordpress Tema mersin escort

Hakkında sabancicek

Check Also

LOGO TİGER MAMUL KARTTA DEĞİŞİKLİK YAPILAMAMASI

XX : FİRMANO UPDATE LG_XX_ITEMS SET DISTLOTUNITS=’1′ WHERE CODE=’MALZEME KODU’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir